Kripto HaberleriHaberlerKendi analizini yapamayanlar ''kaybetmeye'' mahkum oluyor

Kendi analizini yapamayanlar ”kaybetmeye” mahkum oluyor

Takip et

Bitcoin veya altcoinler ile ilgili olarak kendi analizini yapamayanlar ve başkalarına bağımlı kalanların sürekli olarak bu işten büyük oranlarda kayıplar yaşamaları ciddi risk ve sorunları beraberinde getirmekte. Yatırımcıların kendi yatırımları hakkında bilgi sahibi olmaması ve yatırımları konusunda attıkları yanlış adımlar dolayısı ile kaybediyor ve kripto para yatırımlarından kar edemediklerini düşünerek yatırımlarını zarar ile bırakmak veya tamamen kayıp yaşayarak satmak zorunda kalıyorlar.

Büyük yatırımcıların bir kısmının yaptıkları açıklamalar ve analistlerin yaptıkları açıklamalara göre hareket eden, kendi kendine kripto paraların son durumu ve geleceği konusunda analiz yapamayarak sadece belirli birkaç kaynak ve kişiye bağlı kalan kişilerin ciddi kayıplar yaşadıkları bu kayıplar sonucunda kaybetmenin kendileri için büyük bir son olduğu üzücü ama gerçek olabiliyor.

Yatırımınızı kendiniz değerlendirin!

Yatırımlarınızı tamamen kendiniz değerlendirmeniz gerektiğini ve aksi durumda yatırımcılar veya analizlere tamamen bağlı kalarak hareket etmenizin sonuçlarının çok büyük kayıplar ile karşı karşıya kalmanızla sonuçlanabilecek olduğunu asla unutmamalısınız. Yatırımcıların büyük bir kısmını ilgilendiren bu konu daha çok piyasaya yeni giren kişilerin yaşayabilecek oldukları sorunları gösterirken, eski yatırımcılarında bu şekilde sorunlar yaşadıkları görülebiliyor.

  • Bitcoin fiyatları ve altcoin fiyatlarını analiz ederken son 1 yıla ait verileri incelemek ve TL olarak değil ABD Doları olarak incelemeniz gerekiyor. ABD Doları dışında yapacak olduğunuz TL incelemeleri ABD Doları karşısında sık değişen TL dolayısı ile ciddi değişimlere sebep olduğundan sizi çok büyük oranda yanıltabilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları