blank
Haberler

Korona Virüs Tehdidi Yatırımcıları Piyasada Zorluyor

Türkiye'de henüz resmî bir vaka görülmemiş olsa da vakaların olabileceği açıklanmıştı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını her geçen saat daha fazla insanı etkiliyor. Avrupa ve ABD’den yapılan açıklamalarda büyük bir taarruza geçmenin gerekli olmadığı, gerekli önlemlerin zaten alındığı açıklandı. Ancak Asya ülkesi Çin’de yaşanan korona virüsü her geçen saat daha farklı insanlara bulaşıyor ve artık hastanelerde yer kalmamasından dolayı birçok hastanın evlerden çıkmaması, eğer çok kötü bir durum söz konusu değilse evlerinde kalmaları öneriliyor.

Piyasada karar vermek bugünlerde çok ama çok daha zor. Zira yatırımcılar karar vermek konusunda ciddi tehditlerin olduğu bir dönemde piyasanın ne yönde hareket edeceğine karar vermekte zorlanıyor.

Kripto para birimi yatırımcısı kimseler kısa sürede daha büyük düşüşler ve yükselişler beklerken, eğer korona virüs için aşı bulunursa Bitcoin’in kısa süre içerisinde yükselişe geçebileceği tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu