Kripto HaberleriHaberlerKoronavirüs Blockchain Şirketinin Kapanmasına Neden Oldu: Bitspark Kapanıyor!

Koronavirüs Blockchain Şirketinin Kapanmasına Neden Oldu: Bitspark Kapanıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitspark yönetiminden bugün yapılan resmî açıklamada Blockchain havale şirketinin kapanacak olduğu, bugünden itibaren 90 gün müşterilerin paraları çekmeye haklarının olacağı, 90 günden sonra ise haklarının silinecek olduğu açıklandı. Hong Kong merkezli Bitspark’ın bu açıklaması kısa süreli şoka sebep olurken, şirketin yöneticisi ‘iç yeniden yapılanma’ nedeniyle kapandıklarını açıkladı.

Yapılan açıklamada bu kararın alınmasının ardında koronavirüs ve Çin’de yaşanan ekonomik durumların etkili olduğu açıklandı.

Bitspark şirketinin kapanacak olduğu haberi Asya piyasalarında kısa süreli gündemin ilk sırasına eklenirken, Hong Kong özerk yönetiminden ise konu ile ilgili şirketin kapanmasına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

*Hong Kong ve diğer bölge ülkeleri Çin’de yaşanan koronavirüs nedeniyle zor günler yaşamaya devam ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları