Haberler

Kraken Borsasına 2 Yeni Kripto Para Eklenecek!

Kraken borsasından yapılan açıklamada 2 yeni kripto para biriminin borsada listeleneceği açıklandı.

Kraken borsasından yapılan açıklamada 2 yeni kripto para biriminin borsada listelenecek olduğu ve bu 2 kripto para biriminin yatırımcılar için 22 Ağustos 2019 tarihi sonrasında alım ve satıma açılacak olduğu açıklandı. Bitcoin ve altcoin alımında çok sayıda kripto para yatırımcısının kullandığı ancak kendi reklamını çok iyi yapmadığı için bazen eleştirilen Kraken, yakın zamanda kripto para birimi yatırımcılarının kendilerine sundukları öneriler doğrultusunda yeni kripto para birimlerini borsaya eklemeye devam edeceklerini açıklamıştı.

Kraken borsasına eklenen WAWES ve BAT kripto para birimlerini yarından itibaren satın almak mümkün olacak. 22 Ağustos sonrasında Kraken borsasına yeni kripto para birimleri de eklenmeye devam edecek. Kripto para borsasının kendisini sürekli geliştirmesi sayesinde yeni kripto paralarda listelenmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu