Haberler

Kraken Borsasına 2 Yeni Kripto Para Eklenecek!

Kraken borsasından yapılan açıklamada 2 yeni kripto para biriminin borsada listeleneceği açıklandı.

Nexo

Kraken borsasından yapılan açıklamada 2 yeni kripto para biriminin borsada listelenecek olduğu ve bu 2 kripto para biriminin yatırımcılar için 22 Ağustos 2019 tarihi sonrasında alım ve satıma açılacak olduğu açıklandı. Bitcoin ve altcoin alımında çok sayıda kripto para yatırımcısının kullandığı ancak kendi reklamını çok iyi yapmadığı için bazen eleştirilen Kraken, yakın zamanda kripto para birimi yatırımcılarının kendilerine sundukları öneriler doğrultusunda yeni kripto para birimlerini borsaya eklemeye devam edeceklerini açıklamıştı.

Kraken borsasına eklenen WAWES ve BAT kripto para birimlerini yarından itibaren satın almak mümkün olacak. 22 Ağustos sonrasında Kraken borsasına yeni kripto para birimleri de eklenmeye devam edecek. Kripto para borsasının kendisini sürekli geliştirmesi sayesinde yeni kripto paralarda listelenmeye devam ediyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı