Kripto HaberleriBitcoinKraken CEO'su Bitcoin 40.000$'ın Altına İnebilir Dedi Kendi Planını Açıkladı!

Kraken CEO’su Bitcoin 40.000$’ın Altına İnebilir Dedi Kendi Planını Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto para birimlerinde Aralık ayı başında yaşanan sert düşüşün ardından 50.000 $’ı geçmeye çalışan Bitcoin 45.000-50.000 $ arasında akümüle olmaya devam ediyor.

Yatırımcılar heyecanla Bitcoin’in yükselişini tekrar devam ettirmesini beklerken Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in tekrar 40.00 $’ın altına düşme ihtimalinin olduğunu söyledi.

Powell Bloomberg TV İle yaptığı röportajda, kripto para piyasasında fiyatların nereye gideceğini tahmin etmenin zor olduğunu ve 40.000 $ ve altındaki bir fiyatın Bitcoin satın almak için iyi bir fırsat olacağını söyledi.

Bitcoin 30,000 $’a düştüğünde kişisel olarak Bitcoin satın aldığını itiraf eden Kraken CEO’su, kripto piyasasında yaşanan bu tarz düzeltmeler esnasında bireysel ve kurumsal yatırımcıların kripto para satın alma için beklediğini savundu.

Bitcoin’i uzun vadeli yatırım aracı olarak gördüğünü söyleyen Jesse Powell devamında şunları söyledi:

“Bitcoin ve kripto para birimlerinin volatil yapısı nedeniyle kısa vadeli fiyat tahmini yapmak oldukça zor. Ancak piyasada yaşanan düzeltmelerde alım yapabilmek için kenarda para tutulması gerekir.”

NFT’lere de değinen ünlü CEO, NFT’lerin “gittikçe daha da büyüyeceğini” tahmin ettiğini söyledi.

Jesse Powell dolara ilişkin açıklamalarda da bulundu. Artan enflasyon nedeniyle doların değerinin iyice düşeceğini iddia eden Powell, insanları benzin ve süt stoğu yapmaya davet ederek insanları paralarını dolar cinsinden tutmama konusunda uyardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları