Haberler

Kraken, Rusya’da Aktif Olmak İstiyor

Kraken Futures iş geliştirme direktörü Kevin Beardsley, Rusya'nın kripto para birimi söz konusu olduğu zaman en iyi pazarlar arasında ve en büyük potansiyele sahip pazarlar arasında yer aldığını açıkladı.

Kripto para sahibi olan çok sayıda Moskova merkezli Rus vatandaşının giderek sayılarının artıyor olması Kraken borsasının ilgisini çekmiş durumda. ABD merkezli kripto para borsasının iş geliştirme direktörü Kevin Beardsley, bugün yaptığı yeni bir açıklama ile borsanın yeni işe alımlar gerçekleştirdiğini ve Rusya Federasyonu’nda daha fazla aktif faaliyet gösterme isteği olduğunu açıkladı.

ABD tarafından Rusya’ya yaptırımlar uygulanıyor olsa da İran, Kuzey Kore gibi ülkelere uygulanan yaptırımlar kadar büyük yaptırımlar uygulanmıyor. Bu da kripto para borsası Kraken’in Rusya’da aktif olarak faaliyetler gösterebilecek olduğu anlamına geliyor.

Kraken’den resmî olarak Rusya pazarında ne zaman aktif faaliyetleri arttıracağı bilgisi gelmese bile yatırımcılar kısa süre içerisinde bu adımın hayata geçeceğinden eminler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu