Haberler

Kraken, Rusya’da Aktif Olmak İstiyor

Kraken Futures iş geliştirme direktörü Kevin Beardsley, Rusya'nın kripto para birimi söz konusu olduğu zaman en iyi pazarlar arasında ve en büyük potansiyele sahip pazarlar arasında yer aldığını açıkladı.

Kripto para sahibi olan çok sayıda Moskova merkezli Rus vatandaşının giderek sayılarının artıyor olması Kraken borsasının ilgisini çekmiş durumda. ABD merkezli kripto para borsasının iş geliştirme direktörü Kevin Beardsley, bugün yaptığı yeni bir açıklama ile borsanın yeni işe alımlar gerçekleştirdiğini ve Rusya Federasyonu’nda daha fazla aktif faaliyet gösterme isteği olduğunu açıkladı.

ABD tarafından Rusya’ya yaptırımlar uygulanıyor olsa da İran, Kuzey Kore gibi ülkelere uygulanan yaptırımlar kadar büyük yaptırımlar uygulanmıyor. Bu da kripto para borsası Kraken’in Rusya’da aktif olarak faaliyetler gösterebilecek olduğu anlamına geliyor.

Kraken’den resmî olarak Rusya pazarında ne zaman aktif faaliyetleri arttıracağı bilgisi gelmese bile yatırımcılar kısa süre içerisinde bu adımın hayata geçeceğinden eminler.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu