HaberlerXRP

Kripto Analisti Uyardı: Ripple (XRP) Konusunda Sabırlı Olun!

XRP ile ilgili farklı fiyat tahminleri gelmeye devam ederken ünlü kripto değer düşüş trendindeki istikrarını sürdürüyor.

2020 yılına gayet iyi bir başlangıç yapmasına rağmen şimdilerde yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratmaktan öteye gidemeyen XRP, an itibarı ile 0,20 dolardan işlem görüyor. Şu sıralar tüm yatırımcılarının gözü kulağı ünlü kripto parada iken birçok analistten kripto para sektörünün 3. dev ismi ile ilgili farklı öngörüler gelmeye devam ediyor.

Kripto topluluğunun tanınan ismi Cryptic Poet Twitter hesabından yayınladığı mesajla yatırımcıları sabırlı olmaya davet etti. Söz konusu fiyatların geçici olduğunu iddia eden Cryptic Poet, ayrıca topluluğa Ripple’ın önde gelen ortaklarını hatırlattı ve XRP’nin geleceği ile ilgili iyimser bir tavır takındı.

XRP ile ilgili tahminler bu dönemde yine oldukça fazla olurken, yatırımcıların iyice kafası karışıyor. Yatırımcılar özellikle altcoin yatırımı yaparken mutlaka Bitcoin hareketlerini göz önünde bulundurarak yatırım yapmalılar. Zira BTC yükseldiğinde altcoinler yükseliyor olsa da BTC düştüğünde altcoinler için çok büyük yıkıcı etkiler olabiliyor. Uzmanlar bu dönemde eğer piyasada yeni bir yatırımcıysanız Bitcoin yatırımı yapmanın en doğrusu olacağını söylüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu