binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Alanlar Şanslı Olabilir

Kripto Para Alanlar Şanslı Olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün ve önceki günlerde kripto para alan yatırımcıların gelecek birkaç hafta içerisinde yükselmesi beklenen Bitcoin’den %10 oranında kar edebilecek oldukları tahmin ediliyor. Kripto para  sahibi yatırımcıların kısa süre içerisinde elde edebilecek oldukları kar oranına yüksek gözle bakılıyor. Yatırımcıların kar etmesi için elde tuttukları kripto paralarını satmayarak piyasa durumunu iyi takip etmeleri ve %10 oranından daha fazla değer kazandığı zaman satış yolunu tercih etmelerinin uygun bir yöntem ve seçenek olabilecek olduğu belirtilmekte.

Kripto para sahibi yatırımcıların bir süre daha beklemesi ve yatırımlarını satmayarak beklemesi öneriliyor. Yatırımcıların yatırımlarını elden çıkarması durumunda gelecek aylarda elde edebilecek olduğu karlı rakamlara oranla bugün çok daha düşük tutarda satış yapmaları ise hayal kırıklıklarına sebep olabileceği iddia ediliyor.

Yatırımcılar Şanslı

Yatırımcıların daha erken sürelerde yatırım yapması dolayısı ile daha fazla kar elde etmelerinde büyük bir etken. Zira yatırımcıların elde edecekleri kar oranının gelecek yıllarda %50 oranından daha fazla bile artması bir beklenti.

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, tavsiye yerine GEÇMEZ!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail