coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKripto Para Analisti Willy Woo, Üç Bitcoin Fiyat Senaryosu Paylaştı: "11.5 Milyon...

Kripto Para Analisti Willy Woo, Üç Bitcoin Fiyat Senaryosu Paylaştı: “11.5 Milyon Dolar Fiyata Ulaşılması İçin…”

Tanınmış kripto para analisti Willy Woo, yaptığı son paylaşımında Bitcoin'e dair üç farklı fiyat senaryosuna değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü bir kripto para analisti olan Willy Woo, kısa süre önce çeşitli senaryolarda Bitcoin’in potansiyel fiyat seviyelerine ilişkin tahminlerini paylaştı. Analistin ifadesine göre bu tahminler, potansiyel Bitcoin fiyat senaryoları arayan özel bir bankacının sorusuna yanıt olarak yapıldı.

Woo, 2023 rakamlarına dayanarak yaptığı hesaplamalar ile aşağıdaki olası sonuçları ortaya koyuyor:

  • Eğer Bitcoin altının piyasa değerine ulaşırsa, fiyatı 710.000 dolara ulaşabilir.
  • Tüm varlıkların %5’i Bitcoin’e yatırılırsa, fiyat 1.1 milyon dolara yükselebilir.
  • “Tüm servetin yarısının Bitcoin olduğu” senaryoda üst sınır fiyatı 11.5 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir rakam olabilir.

Woo, tüm servetin %5’inin Bitcoin’e aktarılması senaryosunun çok da uzak bir ihtimal olmadığına inanıyor. Dünya genelinde net serveti 100.000 doları aşan sadece 600 milyon yetişkin olduğuna ve bu kişilerin tüm servetin %85’ine sahip olduğuna dikkat çekiyor.

İlgili Haber  Solana'da (SOL) Etkileyici Ralli Devam Ediyor: FTX'in Elinde Ne Kadar Kaldı? Satış Yapıp Piyasayı Etkileyebilir Mi?

Analiste göre Bitcoin’in halihazırda 300 milyondan fazla yatırımcısı var ve katlanarak büyüyor, bu da dijital varlıklara doğru bir kayma olduğunu gösteriyor.

Daha eski bir analizde Woo, Bitcoin yatırımcılarının şu anda daha yüksek fiyatlar beklediğini ve satmaya isteksiz olduklarını söylemişti. Woo, coinlerin yeni yatırımcılara satıldıklarında elde ettikleri kârı takip eden Spent Output Profit Ratio’ya (SOPR) atıfta bulundu. İlginç bir şekilde, analiste göre fiyat düşerken SOPR yükseldi, bu da yalnızca önemli kâr elde eden yatırımcıların satış yaptığını, daha yeni yatırımcıların ise beklediğini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail