bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Bankasında Türk Rüzgarı

Kripto Para Bankasında Türk Rüzgarı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance dünyanın en büyük borsası olarak gösteriliyor. Dünya tarafından bilinen bu borsa Founders Bank’ı destekliyor. Bu bankanın merkezi Malta’da bulunuyor ve kripto para bankası olarak biliniyor. İşte dünyanın en büyük borsası tarafından desteklenen bu kripto para bankasına bir Türk CEO atandı. Kenan Altuniş Founders Bank’ta görevine başladı.

Bankanın Hizmetleri

Edinilen bilgilere göre Kenan Altuniş, Deutsche Bank içerisinde yönetici olarak görev yapıyordu. Kripto para konusunda uzmanlaşmayı ve bir merkez olarak görülmeyi amaçlayan Founders, Kenan Altuniş’i kadrosuna CEO olarak dahil etti. Kripto para piyasasının geleneksel bankalar üzerinden yürülmesinin zorluğunu ortadan kaldırmak ve kripto para içerisindeki teknolojileri yakından takip etmek bankanın amaçları arasında bulunuyor. Founders Bank özellikle Avrupa üzerinde bu faaliyetleri yürütmeyi düşünüyor. Malta Finansal Hizmetler tarafından verilecek olan lisans ile dünyada adını duyurmak istiyor. Bu bankanın en büyük avantajlarından birisini dünyanın en büyük borsası olarak görülen Binance tarafından destekleniyor olması. Binance’nin bu bankaya geçtiğimiz yılın Temmuz ayında yatırım yaptığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Kenan Altuniş bankacılık sektöründe bilinen isimler arasında yer alıyor. Kenan Altuniş daha önce bulunduğu bankanın üst düzey yönetiminde yer almakta idi. Bu banka içerisinde kurumsal müşteriler grubunda iş başkan görevinde idi. Ancak bankada yaşanan üst düzey yöneticilerin sayısının azaltılması esnasında görevini kaybetti ve bankadan istifa etti. Genç yöneticinin şimdi ise Founders Bankası’na CEO olarak atandığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları