BorsaKripto Para

Kripto Para Birimi Borsaları Stratejik Hareket Etmeyi Sürdürüyor

Kripto para birimi borsaları son dönemde stratejik bir şekilde hareket etmeyi gündeminde tutuyor.

Son dönemde iflas ve benzer riskler karşısında kalacak çok sayıda kripto para şirketi bulunuyor. Bunlardan özellikle küçük ancak göz önünde olan borsaların diğer büyük kripto para borsaları tarafından satın alınabileceğine yönelik haberler her geçen gün artıyor. Bir süredir devam eden COVID-19 nedeniyle yapılan araştırmalarda bazı kripto para birimi borsalarının bu dönemde gelir kaybettiği, bu gelir kaybına bağlı sebepler dolayısı ile gelecek haftalarda iflas benzeri risklerle daha fazla karşı karşıya kalabilecekleri belirtildi.

The Block’ta yer alan habere göre kripto para borsalarının bu dönemde stratejik hareket ediyor olması, bunun yanında diğer kripto para birimi borsalarını çok yakından izliyor olmaları gibi konular gündemde yer alırken, bazı kripto para borsaları ise bu dönemde kripto para şirketlerini satın almak, iflas riski ile karşı karşıya kalan şirketlerle hareket etmek gibi adımlar atabilirler.

Özellikle yatırımcılar bu dönemde iflas veya benzeri riskler ile karşı karşıya kalmamak için büyük yatırımı olan ve birçok yatırımcının tercih ettiği borsaları tercih edebilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu