Kripto Para

Kripto Para Birimi Piyasası Hacmi 261 Milyar Dolara Yükseldi

Kripto para birimi piyasası genel toplam hacminde 260 milyar dolar eşiği geçildi.

Kısa süre önce tekrar 200 milyar dolar seviyesinin altına gerileyecek olduğu iddiaları ile gündeme gelen kripto para birimi piyasası genel toplam hacmi bugün yeniden 250 milyar doların üzerinde seyretmeye devam etti. 261 milyar dolar seviyesine yükselen hacim, Bitcoin fiyatının 9.000 doları geçerek 9.100 dolara ulaşmasından dolayı yükselirken, beraberinde altcoin fiyatlarında beklenmedik ani yükselişin bu artışta etkisi büyük.

Yatırımcı kimseler özellikle piyasa hacmine dikkat ederken, bazı yatırımcılar ise son dönemde özellikle daha büyük yükseliş beklentilerinin gerçekleşmesi için piyasa hacminin 250 milyar dolar üzerinde kalması gerektiğine işaret ediyordu.

Piyasada fiyatlara göre şekillenen ve yatırımcıların hareketlerinden direkt olarak etkilenen piyasa hacminin 261 milyar dolarda hareket ediyor olması yatırımcılar açısından son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu