Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Birimleri Lobi Faaliyetleri İle Güçlenebilir!

Kripto Para Birimleri Lobi Faaliyetleri İle Güçlenebilir!

Takip et

Kripto paralar dünyada insanlık adına en iyi buluş değil. Evet, böyle gösterenler var ama bunların çoğu pozitif yüklü olan çalışmalar. Bitcoin ve diğerlerinin dünyaya kattığı herhangi bir avantaj henüz bugün için yok. Aslında var ama yok. Kripto para birimleri gizli ödeme yapmaya izin veren tek araç olmasa da daha gizli yatırım ve ödeme yapmaya yarayan araçlar olarak biliniyor. Öyle ki bazı iddialar bazı yabancı devletlerde devlet yetkililerinin kripto para birimlerini kullanıyor olabileceğini bile gösteriyor.

Güney Kore bu konuda devlet memuru vasfında olan herkese kripto para birimleri ile ilgili tüm ticareti yasakladığını duyurdu.

Güney Kore hükümetinin bu konuda getirdiği yasak ABD’de yapılması beklenen lobi çalışmaları konusunda ise bazı endişeler doğurdu. Kripto paraların geleceği söz konusu olduğunda bazı çalışmalar yapılması ve lobi faaliyetleri ile güçlenmesi söz konusu olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları