Kripto Para

Kripto Para Birimlerindeki Artış Yatırımcıları Çekiyor

Kripto para birimleri değer kazanıyor.

Kripto para birimleri bugünlerde yükseliş yaşıyor. Bitcoin fiyatı 4.000 dolar direncini kırdı ve kısa süreden beri 4.000 dolar direncinin biraz üzerinde seyrediyor. Yatırımcılara göre beklenen fiyat olan 5.000 dolar seviyesine kadar geçecek sürede bir süre daha 4.100 dolar seviyesini beklemek gerekiyor ve bu seviyenin arkasından 5.000 doların görülmesi mümkün olabilir. Bitcoin’in geleceği hakkında beklentileri olan yatırımcılar, bir süre sonra yükselişlerin ne kadar süreceğini merak ederken, yatırımlarından gelecek kazancın piyasada kendileri için ve diğer yatırımcılar için iyi bir piyasa ortamı yaratmasını bekliyorlar.

Kripto para piyasasının yakın zamanda nasıl düzelecek olduğu merak edilirken, yatırımcılar, kripto para fiyatlarının yükselmeye başlamasının gelecek için beklentilerini karşılayabilecek seviyede olduğunu, 4.000 dolar direncinin aşılmasının dahi bir beklenti ortamını karşılayabilecek yükseliş başlangıcı olabileceğini düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatını yükseltecek olan gelişmelerin neler olacak olduğu henüz bilinmezken, yatırımcıların kısa zamanda 5.000 doları görmesinin mümkün olması, piyasanın yükselmesinde fayda sağlıyor ve güven tesis ediyor. Bitcoin’i yükselten gelişmeler henüz bilinmezken, yatırımcılara göre piyasada yapılmış olan bazı büyük ve toplu alımlar buna sebep oldu ve kripto para fiyatlarının büyük oranda yükselmesi ile sonuçlandı.

Değer artışı ne kadar sürecek?

Kripto para birimlerinin değer artışının ne kadar süre devam edecek olduğunu bilen analist yok. Bitcoin Cash hard forkunda başlayan düşüşler sonrasında kripto para piyasasına küsen ve kripto para piyasasına giriş yapmak istemeyen yatırımcılar, tekrar direnç seviyesinin 4.000 dolar ile geçilmesi sonrasında piyasaya girebilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatını yükselten gelişmeler ise ayrı bir merak konusu. Bitcoin fiyatını yükselten en büyük neden yatırımcıların fiyatların yükselecek olduğunu düşünerek Bitcoin satın alması ile olurken, kripto para fiyatlarının yükselmesi ile piyasa hacminin yükselmesine bağlı olarak sonuçlanıyor.

Bitcoin fiyatının ne kadar süre artacak olduğunu ise kripto para fiyatları belirleyecek. Yatırımcılar, kripto para satın almaya devam eder ise ve ilgi göstermeye devam ederler ise piyasada tüm kripto para birimlerinin yükselmesi* mümkün olabilir. En popüler 10 kripto para biriminin yükselmesi, en önemli kripto para Bitcoin’in fiyatının yükselmesi de yatırımcılar için piyasada belirli bir beklenti yaratabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu