Kripto Para

Kripto Para Birimlerinin Değeri Arttı

Yükselişler yine yatırımcıları sevindirecek.

Kripto para birimlerinin bugün gün içerisinde değeri artmaya başladı. Bitcoin fiyatında 10.300 dolara kadar yükseliş oldu ve fiyatların daha fazla yükselecek olduğu bekleniyor. Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu hakkında henüz piyasada birçok iddia olsa da kesin bir rakam bilinmemekte. Yatırımcılar özellikle ABD’nin faizleri indirmesi hamlesinin ardından ve İngiltere’nin kripto para hakkında yaptığı açıklamalar ardından fiyat artışları yaşandı. Bitcoin fiyatı artışından hemen sonra ise altcoin fiyatlarında %2 ve üzerinde artış oldu.

Kripto para pazarının fiyat artışlarının kısa süre içerisinde daha fazla artması beklense de analistler yükselişler ve düşüşler arasında yatırım yapan ve 9.500 dolar fiyat üzerinden Bitcoin alanların şanslı olan taraf olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının düşüp düşmeyecek olduğu hakkında bazı yatırımcıların bu dönemde 10.500 dolara kadar tereddütlü hareket edecekleri bilinse de kısa vadede fiyat düşüşlerinin son bularak yükselişlerinin başlaması daha mümkün bir fiyat hareketi olacaktır.

Fiyat artışlarının kısa süre içerisinde daha fazla değer kazanmasına bağlı olarak bazı altcoin fiyatlarında beklendiğinden daha fazla fiyat artışı görmek mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu