Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Borsaları Artık Daha Güvenli

Kripto Para Borsaları Artık Daha Güvenli

Takip et

Kripto para borsalarının bugün ve gelecekte güvenliği konu olduğu zaman insanlar her zaman ne kadar güvenli olduğu sorusunu sorarlar. Bununla ilgili bir ölçü yok, 100 gram güvenli, veya %100 güvenli diyebilecek bir dünya kuralı standart listesi yok.

Tüm bunlar kripto para borsaları ile ilgili yasal düzenlemelerin olmamasından kaynaklanıyor. Japonya lisans için bazı güvenlik önlemlerini ve bazı detayları istiyor olsa da borsalar bunları %100 yerine getirmiyor veya getirse bile devam etmek konusunda güvenliğin devamını sağlamakta ısrarcı olmuyorlar.

Kripto para borsalarının güvenli olması Binance kripto para borsasından 40 milyon dolar çalınması ile daha dikkat edilir oldu. Güvenliği 2. hatta 3. planda gören Binance bile güvenliğin ne demek olduğunu anladı ve güvenliği 1. plana eklemediklerinden dolayı büyük bir kayıp ve buna bağlı olarak büyük bir pişmanlık duyduğunu açıkladı. Tüm bu açıklamalar ise artık bu sebeple kripto paraların soğuk ve sıcak olarak aktif bir şekilde veri merkezi gibi bir noktada tutulduğu kripto para borsaları tarafından güvenliğe daha fazla dikkat edilmesine sebep oldu. Binance’in hacklenmesi güvenliği ön plana çıkarttı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları