Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Borsaları Da Endişeli!

Kripto Para Borsaları Da Endişeli!

Takip et

Bir süre sonra gerçek olması beklenen blok ödülü yarılanması sebebi ile madenciler kadar kripto para borsaları da endişe içerisinde. Bazı kripto para borsaları bunun işlem sürelerinde uzamaya sebep olabileceğini düşünürken, bazıları ise madenci sayısının bu sebeple azalacağını ve işlem süreleri ve maliyetlerinin daha fazla artacak olduğu görüşündeler.

Özellikle kripto para birimi borsaları bu konuda net açıklama yapmaktan geri dururken, birçok kripto para birimi sahibi madenci ise bu dönemden sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı ve kazançlarının beklenmedik oranlar gerileyebileceği düşüncesindeler.

Bitcoin madencileri bu düşüşten en çok kendilerinin etkileneceği görüşünde iken, madencilerin piyasaya girişlerinin de azalması bekleniyor.

*Blok ödülü yarılanması konusunda bazı farklı görüşler bulunsa da madencileri etkileyecek olduğu %100.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları