Haberler

Genesis Block HK Kurucu Ortağı: Varlıklarınızı Kripto Para Borsalarında Bırakmayın!

Genesis Block HK kurucu ortağı Clement Ip, kripto para birimi borsalarında kripto para varlıklarının tutulmaması uyarısında bulundu.

Kripto para birimi borsaları birçok insan için güvenilir olmayan borsalardır. Daha önce çok kez hack vakalarının yaşanması ve buna bağlı sebepler dolayısı ile kripto para yatırımcılarının milyarlarca dolar para kaybetmiş olması sebeplerinden ötürü bazı yatırımcılar bağımsız kripto para cüzdanlarını tercih etmeyi daha çok tercih ederler. Genesis Block HK kurucu ortağı Clement Ip ise kendisinin başından daha önce geçen olumsuz ve kayıplarla dolu bir tecrübeyi bugün anlattı.

Tecrübenin kendisi için bir ders niteliğinde olduğunu ve kripto para borsalarında varlık bırakmamak gerektiğini daha iyi anladığına değinen Ip, kripto para borsalarının güvenilir olsa bile her an saldırılara açık olduğunu ifade etti.

Daha önce kendisinin çeşitli sebepler dolayısı ile borsada varlıklarını kaybettiğini ve yaşadığı bu kaybın kendisi için olumsuz tecrübe olduğuna değinen Ip, yatırımcılarında kendilerine göre çözümler bulmasını önerdi. Yatırımcıların %90’ından fazlası kripto para borsalarını kullanırken bir kısmı ise bağımsız cüzdanları kullanmayı tercih ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı