Haberler

Kripto Para Borsalarının Güvenliği Kurumların Takibinde!

Kripto para borsalarının güvenliğe dair aldıkları önlemler daha fazla olmak zorunda.

Kripto para borsaları artık daha güvenli olmak zorunda. Güney Kore’de kripto para borsalarına daha fazla sorumluluk yükleyen yasal kararların ardından Binance’in hacklenmesi ve yaşanan kötü siber saldırı olayları arkasından hükümetlerin ilgili kurumları daha fazla borsaları denetleme kararı aldı. ABD’de dahil birçok gelişmiş ülkede kripto para borsalarının olası para kaçırma ve benzer eylemlere izin vermelerinin sonucunda milyonlarca dolarlık cezalar ve onlarca yıl hapis yatacak olduklarını bilen kripto para borsası yöneticileri artık eskisi gibi rahat hareket edemiyorlar.

Bunun örneklerinden birisini de Japonya’da son Zaif kripto para borsasına yönelik yapılan uyarılarda gördü kripto para sahipleri. Borsanın daha güvenli olması uyarısında bulunan FSA, kripto para borsası tarafından alınması gereken önlemler alınmazsa yasal kapsamda bazı haklarını kullanacak olduklarını ve işletmenin devam edilmesini engelleyecekleri mesajını verdi.

Tüm bu olan bitenler, kripto para birimi sahiplerinin daha güvenli olarak borsalarda işlem yapmasını ve daha fazla insanın olası sorunlar ile karşılaşmasını engelleyecek kararlar oldu. Birçok kripto para borsası da yeni önlemler almak zorunda kaldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu