Haberler

Kripto Para Borsalarının Güvenliği Giderek Artıyor!

Kripto para borsaları yeni kararlar ve borsaların siber saldırıların hedefinde olması nedeniyle sürekli olarak artan bir güvenlik maliyeti yaratmak zorundalar.

Nexo

Kripto para birimi borsalarının giderek daha fazla artan maliyetleri arasında güvenlik var. Yatırımcılar sürekli olarak kripto para birimi borsalarında güvenlik sorunlarının olduğunu ve bu sebeple hesaplarında tuttukları paraların daha fazla büyük risk atında olduğunu düşünüyorlar. Kuzey Kore ve diğerlerinin yaptıkları saldırılar sonrasında kripto para birimi yatırımcıları giderek daha büyük güvenlik önlemlerinin alınmasını isterken, bazıları ise bunun farkına henüz varabilmiş değil.

Borsaların giderek daha büyük önlemler alması, giderek daha fazla güvenlik maliyeti harcamasına sebep oluyor. Ancak kripto para birimi borsalarının bu önlemler sayesinde tercih edilebilirlik oranında artış olması yatırımcıların borsayı tercih etmesi ile kapatılabilecek bir maliyet. Aksi durumda güvenlik maliyetleri yerine kayıplar çok fazla olabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı