Haberler

Kripto Para Camiasında Çalışanların Yüzde 85’i Borsalarda Çalışıyor

The Block Genesis'in Dijital Varlık İnsan Sermayesi Eğilimleri Raporu'nda ilginç detay.

The Block Genesis’in Dijital Varlık İnsan Sermayesi Eğilimleri Raporu, kripto para camiasında çalışanların %85 kadarının direkt ve dolaylı olarak kripto para birimi borsalarında çalıştığını gösterdi. Huobi, Coinbase ve diğer kripto para birimi borsalarında çalışan çok sayıda insan olduğu, bu insanların kripto para camiasında büyük oranda çalışma gücü oluşturdukları öğrenildi.

Güvenlik, geliştirme ve işlemler alanında çalışan çok sayıda kripto para borsası çalışanının giderek daha fazla kazanç elde ettikleri bilinirken, özellikle %15 geriye kalanların daha zor alanlarda çalıştıkları öğrenildi.

En büyük işverenlerin %67’si ABD dışında olan şirketler olsa da toplamda 20.000 insanın kripto para camiası adına çalışmalarını sürdürdüğü biliniyor.

*Binance ve diğerleri de bu rakamlara katkı sunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu