Haberler

Kripto Para Camiasında Güvenlik Sorunları Artıyor

Kripto para camiası son dönemde çok ciddi sorunlarla karşı karşıya.

FBI raporlarına göre siber saldırılar her geçen gün artıyor. Zaten bu bilinen bir gerçek. Ancak bugün corona virüsü döneminde yatırımcıların, özellikle de kripto para birimi yatırımcılarının maruz kaldığı saldırıların çok daha fazla olmaya başladığı, bu durum dolayısı ile çok büyük sorunların meydana geldiği ifade edilmeye başlandı. Bitcoin yatırımcılarının özellikle milyonlarca dolar değerindeki hesaplarını iyi korumaları önerisi yapılırken, uyarılar birbiri ardına geldi.

FBI tarafından yapılan uyarıların yanında Avustralya, Fransa ve diğer ülkelerde de kripto para birimi sahibi olan yatırımcıların tüm güvenlik önlemlerini alması ve dikkatli olması uyarıları gerek şirketler, gerek ise güvenlik güçlerince yapılmaya devam ediliyor.

ABD’de ise ne kadarlık bir siber saldırı ve dolandırıcılık olduğu rakamsal olarak bilinmezken, milyarlarca dolarlık kayıpların yıl içerisinde kripto para camiasını kötü etkilediği gerçeği bir tarafta duruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu