Haberler

Kripto Para Camiasının 2 Ünlü İsmi ‘Gizlice’ Buluştu

Tron CEO’su Justin Sun ve Litecoin yaratıcısı Charlie Lee, geçtiğimiz günlerde özel bir buluşma gerçekleştirdi.

Tron CEO’su Justin Sun ve Litecoin yaratıcısı Charlie Lee, geçtiğimiz günlerde özel olarak bir buluşma gerçekleştirdiler. ‘Gizlice’ buluşma gerçekleştiren ikilinin aralarında bazı özel ‘sırlar’ ile ilgili konuştukları, bunun dışında kripto paralar ve diğer birçok konu ile ilgili özel olarak görüştükleri açıklandı. Charlie Lee tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada buluşmanın özellikle kripto para camiasına yönelik olup olmadığı ve herhangi bir ortaklık gibi bir durumla ilgili olup olmadığı sorularına hiçbir şekilde yanıt verilmedi.

Kripto para camiasında sık sık ‘birileri’ ile buluşacak olan Justin Sun haberleri duyuluyor, ancak Warren Buffet gibi isimlerle bir türlü buluşmayan Sun tepki çekiyordu.

Justin Sun, daha önce iddialara göre Çinli yetkililer tarafından tehdit edilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu