Haberler

Kripto Para ‘Fanboyları’ Birbirleri İle Çatışıyor

Kripto para sahipleri Twitter'da zaman zaman işin dozunu abartıyor...

Kripto para ‘fanboyları’ olarak adlandırılan bir grup kripto paraları savunan ve tam tersi kripto paraları kötüleyen gruplar arasında çatışmalar sürekli olarak yaşanıyor. Sosyal medya sitesi Twitter’dan hariç birçok sosyal medya sitesinde ve internet sitesinde gündeme gelen bu tür durumlar son günlerde daha fazla artmışa benziyor. Sosyal medyada Bitcoin savunucuları ile altcoin savunucuları arasında ciddi bir rekabet varken bu durumun artmasından endişe ediliyor.

Bitcoin fiyatının düşüşe geçmesi ile birlikte altcoin fiyatlarının düşmesine rağmen bir grup insan Bitcoin’in daha iyi olduğunu, bir grup ise Bitcoin’in değil ‘en iyinin altcoin’ olduğunu iddia ediyor.

Bitcoin fiyatındaki bu son düşüşlerin ardından kripto para sahipleri arasında yaşanan bu tartışmaların dozu daha fazla artma eğilimine girerken, bir grup yatırımcı ise objektif olarak bakmak gerektiğini tekrarlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu