HaberlerKripto ParaBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Kripto Para Devi Grayscale’den Metaverse Raporu! Yükselişler Devam Edecek Mi?

Metaverse'e odaklanan projeler konuşulmaya devam edecek.

Kasım ayında kripto para birimlerine Metaverse alanına odaklanmış projeler damga vurdu. VR teknoloji ve sanal dünya temalı projelerin ön plana çıkması pek çok yatırımcının da ilgisini bu yöne çekti.

Kripto para devi Grayscale tarafından hazırlanan bir raporda bu akımının devam edeceğine ilişkin tespitlere yer verildi.

Her ne kadar bir zaman aralığı belirtilmemiş olsa da, Metaverse’nin yıllık 1 trilyon doların üzerinde gelir elde edilebilecek bir piyasa haline gelebileceği belirtildi.

Bugün yayınlanan raporda, oyun ve yaşam tarzı trendlerinin blockchain teknolojisi temelinde oluşturabileceği fırsatlara değinildi.

Raporda, Decentraland (MANA) gibi projelerin insanların etkileşim kurmasına ve token kazanmalarına imkan tanındığı belirtildi. İnsanların dijital ortamlarda geçirdikleri sürelerin arttığına dikkat çekilen raporda, dijital platformlarda sosyal statü oluşturmak için para harcamalarının arttığı belirtildi.

Grayscale 2020 yılında 180 milyar dolar olan sanal oyun dünyası gelirlerinin 2025 yılında 400 milyar dolara yükselebileceğini belirtti. Büyümenin oyunları satın almak için ödenen paradan çok, oyun içi harcamalardan geleceği belirtildi.

3.çeyrekte kripto para sektöründe 8.2 milyar dolarlık fon oluşturulduğu, bunun 1.8 milyar dolarının Web3 ve NFT’ sektörüne gittiği belirtildi.

Raporda Facebook’un (META) ve diğer sermaye şirketlerinin potansiyeline atıf yapılarak “Metaverse erken başlangıç döneminde” denildi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu