Haberler

Kripto Para Piyasasını Yönetenler Düşüş Mü İstiyor?

Kripto para piyasasının büyük yatırımcılarının fiyatları düşürme gayreti mi var?

Milyarlarca doları bulan kripto para piyasası hacmi giderek artıyor, insanlar daha çok yatırımlar yapmaya destek veriyorlar. Bitcoin ise bir süredir düşüş eğilimi altında baskı görüyor ve gerek balinalar, gerek ise mevcut kripto para piyasası koşullarından ötürü ciddi sorunlar yaşıyor. Yatırımcılar, kısa ve uzun vadeli olarak yatırım yapmak konusunda kararsız kalıyorlar ve sonucunda satış hamleleri ile daha çok satışlar gündeme geliyor.

Bitcoin fiyatını 8.500 dolara düşüren gelişmeler yine 100 dolar kayıpla yatırımcıların yaptıkları satışlardan veya balina olarak ifade edilen kripto para birimi yatırımcılarının isteğinden dolayı düşmüş olabilir. Yeniden 8.500 doların altına düşmesi durumunda 8.100 dolara düşüş olması ihtimali gündemde tutulurken, yatırımcılar kısa sürede neler olabilecek olduğunu merak ediyor. Fiyatın düşmesini isteyenlerin ise balinalar olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu