Haberler

Kripto Para Düzenlemeleri Yakın Vadede Pek Mümkün Görünmüyor

Kripto para birimi düzenlemelerinin yakın vadede pek fazla mümkün olmadığından söz ediliyor.

ABD, Kanada, Avrupa Birliği ve diğer birçok etkili ve güçlü ülkede kripto para düzenlemeleri yakın zamanda uygulanamayacak gibi görünüyor. Washington, D.C. yönetimi özellikle son dönemde birden fazla kriz ile karşı karşıya ve Kongre önünde olan binlerce farklı konuya çözüm arıyor.

Amerikan yönetiminden herkesin beklentisi kripto paraları düzenlemede öncü olması yönünde olsa da, bu konuda hiçbir ülkeden resmî olarak böyle bir beklenti olduğu elbette dile getirilmiyor.

Ancak kripto para düzenlemelerinde Amerikan yönetiminin düzenlemelerini bekleyen birçok güçlü ülke var. Zira ABD tarafından kripto para düzenlemelerinin uluslararası düzeyde uygulanmasının mümkün olabileceği, ancak Avrupa Birliği veya ABD tarafından uygulanması durumunda büyük oranda bu yasaların dikkate alınabilecek olduğu belirtiliyor.

Kripto para düzenlemelerinin Avrupa ülkelerinde de yakın vadede pek mümkün olmadığından söz ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu