Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Fiyatlarında Artış!

Kripto Para Fiyatlarında Artış!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dün hacklenme olayından hemen ardından piyasa hacmi ve piyasa fiyatı bir anda düşen büyük kripto para birimleri bugün tekrar düzelmeye başladı. Bitcoin fiyatının tekrar 6.000 dolar seviyesini geçmesi ile beraber kripto para birimlerinin değeri artarken, piyasadaki hacim ise bugün yükseliş eğilimi göstermeye başladı.

Bitcoin fiyatındaki artış sayesinde kripto para piyasalarında yatırımcılar beklediklerini bulmaya başlarken, Binance Coin BNB ise fiyatı 24 saat içerisinde olduğu gibi bugünde düşüş eğilimi göstermeyi sürdürüyor.

BNB’nin fiyatındaki düşüşün bazı güvenlik ve gelecek endişesi nedeniyle yatırımcıların büyük oranda BNB satmasından dolayı düşüş gösterdiği, bu düşüş etkisinin uzunca bir süre devam etmesinin mümkün olabileceği belirtiliyor. Binance’ın BNB konusunda bazı kararlar alarak suni olarak BNB’yi yükseltebileceği iddia edilirken, bu konuda BNB’nin geleceğine dair büyük bir umutsuzluk ortamı var.

Altcoinlerin durumu çok kötü olmasa da çok iyi durumda değil. Bitcoin dışında diğer kripto paraların ilk 10 kripto para birimine bakılırsa fiyatında belirli artışlar görmek mümkün. Bitcoin fiyatı 6.077 dolar seviyesinde tutunurken, destek noktasının ise 6.030 dolar olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları