Kripto Para

Kripto Para Fiyatlarındaki Düşüş Çok Değil Ama…

Kripto para birimlerinin değeri çok büyük oranda düşmedi.

Kripto para birimleri aşırı değer kaybına uğramadı. Ancak kripto para birimi yatırımcılarının bir bölümü çok büyük değer kayıpları varmış gibi davranmaya devam ederken, özellikle de son dönemde ortalama %1-3 arasında yaşanan düşüşler Bitcoin’i 9.000 doların altına düşüremedi.

Bu dönemde yatırımcıların bu düşüşleri çok fazla görmesinin sebebi olarak diğer bazı yatırım araçlarında rekorların kırılmasından dolayı olduğuna dikkat çeken analistler ise son dönemde büyük düşüş olduğu iddialarının göstergelerden de anlaşılacağı üzere doğru olmadığına değindi.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 9.200 dolar sınırına yakın işlem gördüğü bu dakikalarda özellikle zaten 10.400 dolara kadar yükselip düştüğüne bakılacak olursa ve son dönemde 9.800 doların üzerini göremediği hesaba katılınca çok büyük düşüşten söz etmenin doğru olmadığı belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu