Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Fonları Mayıs Ayında Yeni Sermaye Bekliyor

Kripto Para Fonları Mayıs Ayında Yeni Sermaye Bekliyor

Takip et

Kripto para fonları giderek daha fazla insanın radarına giriyor. Ancak son dönemde corona virüsüne bağlı ekonomik endişe sebebi ile çok sayıda fon, sermaye toplamakta zorlanmaya başladı. Bu nedenle bazı fonlar yetersiz kalırken, bazıları ise beklediklerinden daha iyi sonuçlar ve para toplama seansları ile karşılaştılar. Göründüğü kadarıyla kısa vadede corona virüsü dolayısı ile yaşanan fon eksikliğinin Mayıs ayında biraz olsun değişerek daha yüksek oranlarda sermayeden fon toplama işleminin gerçekleşebileceği tahmin ediliyor.

Bazıları Çok Kazandı

Bazı kripto para fonlar milyonlarca dolar toplarken, bazıları ise hiçbir şekilde fon toplayamadı. Şirketlerin en önemli konu olarak gördüğü para toplama seansları özellikle bu tür fonlar için son derece önemli.

Mayıs ayının Nisan’a göre daha iyi olup olmayacağı konusunda analistler ise olumsuz görüş bildiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları