binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Fonları Raporu Yayınlandı: Hangi Altcoinlerde Giriş, Hangilerinde Çıkış Var?

Kripto Para Fonları Raporu Yayınlandı: Hangi Altcoinlerde Giriş, Hangilerinde Çıkış Var?

CoinShares tarafından yayınlanan haftalık kripto para fon giriş çıkış raporu yatırımcılar ile paylaşıldı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi CoinShares tarafından hazırlanan rapora göre, yatırımcıların dijital varlık yatırım ürünlerinden 11.2 milyon dolar çekmesiyle kripto fonları geçen hafta hafif bir düşüş yaşadı.

Kripto Para Fonlarında Düşüş Devam Ediyor

Bu, art arda yedinci çıkış haftası oldu ve Temmuz ortasından bu yana toplam çıkış 342 milyon dolara ulaştı.

Bitcoin’e diğer coinlerin aksine 3.8 milyon dolarlık bir giriş olurken altcoinler arasında, Polygon ve Ethereum sırasıyla 8.6 milyon dolar ve 3.2 milyon dolar ile en büyük çıkışları görerek bu ağlara olan ilginin azaldığını gösterdi.

İlgili Haber  Vitalik Buterin İntikam Mı Alıyor: MakerDAO Kurucusunun Solana'yı Övmesinin Ardından Buterin MKR Satışı Yaptı

Öte yandan, Solana üst üste dokuzuncu hafta boyunca 0.7 milyon ABD doları tutarında giriş kaydetmeye devam etti.

Raporda, Solana’nın yılbaşından bugüne 26 milyon dolarlık girişle “şu anda yatırımcılar arasında en sevilen altcoin” olduğu belirtildi.

Kripto endüstrisinde yer alan şirketlerin hisse senetleri olan Blockchain hisse senetleri de dördüncü haftada 25 milyon dolar tutarında çıkış gördü.

Avrupa merkezli fonlarda ve özellikle de Almanya’da kripto para fonlarından çıkış yaşanırken ABD’de ise hafif bir giriş gerçekleşti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail