Haberler

Kripto Para Madencileri Dertli

Kripto para ve Bitcoin madencileri sorunlar yaşıyor.

Kripto para madencileri bir süredir yaşadıkları sorunların bitmemesinden şikayetçi. Kripto para madencileri bir süredir yaşanan tartışmalı kayıplar nedeniyle bir süredir madencilik yapmaya ara verdiler. Asya ve ABD’de birçok kripto para madencisi yaşanan sorunun temelinin kripto paraların fiyatının düşüşü nedeniyle olduğunu ve fiyatların düşüşünün yatırımcılara ve madencilere büyük zarar yarattığını belirtiyorlar. Bitcoin madencilerine göre bir süre sonra yükseliş olması mümkün ancak birkaç ay boyunca en az dert ve sorunlar ile karşı karşıya kalacak olduklarına kesin olarak görüyorlar.

Bitcoin madencilerinin ne zaman tekrar yüksek kazanç elde edecek oldukları konusu ise henüz bilinmez. Bitcoin fiyatının yükselmesi ve buna bağlı olarak kripto para madencilerinin kazanç elde etmesi uzunca bir süreç alabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu