Haberler

Kripto Para Madencilerinin Geleceği Kötü Görmeleri Doğru Mu?

Kripto para birimi madencileri gelecekten umutlu mu?

Kripto para birimi yatırımcıları özellikle kısa vadede beklentilerinin tutmayacak olduğundan endişe ediyor. Bir süredir devam eden kripto para birimi tartışmaları dolayısı ile özellikle bu dönemde yaşanan corona virüsü salgını madencileri çok yakından etkiledi. Milyonlarca dolarlık madencilik tesislerine sahip olan madenciler, özellikle de kısa vadede çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalma tehdidi altında kaldılar.

Kripto para birimi madencilerinin umutsuz olduğu konulardan bir tanesi özellikle son dönemde ciddi sorunlar yaşanması, madencilik cihazlarının fiyatının artması ve diğer farklı sorunlara dayanıyor. Milyonlarca madenci yeni cihaz sahibi olamıyor, yüksek fiyatlardan dolayı özellikle endişe ediyor.

Madenciler için yapılan yorumların bu dönemde olumsuz olmasına rağmen kısa süre içerisinde piyasanın kötü durumu toparlaması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu