blank
Haberler

Kripto Para Madenciliği Liderliği Amerika’nın Eline Geçmeli

Kripto para birimi madencileri Çin'de yaşanan corona virüsü salgınından ötürü madencilik liderliğinin Çin'in elinden alınması gerektiğine işaret ediyor.

ABD ve diğer ülkelere son zamanlarda kripto para birimi madencileri yeni çağrılarda bulunuyor ve madencilik alanında liderliği Çin’den almalarını istiyorlar. Ancak ABD ve Amerika ülkeleri bu konuda herhangi bir adım atmaya başlamış görünmüyor. ABD bu alanda liderliğin Çin’de olmasından herhangi bir endişe duymuyor, zira kripto para birimi madenciliği alanının çok büyük bir pazar olmadığını biliyor.

Ancak bazı kripto para madencilerine göre ise Çin’de yaşanan corona virüsü Çin’de madenciliğin tehlikede olduğunu, asla liderliğin Çin’de olmaması, bunun sektöre ve pazara büyük oranlarda zararlar verdiği gerçeğini iddia ediyor.

Amerika ülkeleri ve ABD’nin liderliği eline alması halinde kripto para birimi sahibi yatırımcı ve madenci sayısında rekor düzeyde artış ve güven artışı olacağına işaret eden madenciler, aksi durumda ise piyasanın güvensizlik problemleri yaşayacak olduğunu tahmin ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu