Kripto Para

Kripto Para Piyasaları Çöküyor Mu?

Kripto para birimi piyasalarında düşüşler devam ediyor.

Kripto para birimi piyasasında bir çöküş mü başladı? Yatırımcıların aklında kısa vadede bu soru işaretleri bulunuyor. Ancak kısa vadede piyasa hacmi açısından 50 milyar dolardan fazla kayıp yaşamış olsa ve 1.500 doların üzerinde değer kaybına uğramış olsa bile Bitcoin ve altcoin yatırımlarının çöküyor olmasından söz etmek mümkün değil.

Zira bugünlerde tüm dünya piyasalarında ciddi sorunlar yaşanıyor. Çok fazla düşüş yaşayan petrol piyasasında yatırımcılar büyük problemlerle karşı karşıya kalırken, borsalarda ise hisse paylarında değer kayıpları gündemde. Özellikle hissedarlar bu dönemde büyük şirketlerin corona virüsü dolayısı ile değer kaybetmesinden dolayı beklentilerin ötesinde bir düşüşlerle karşı karşıya.

Kripto para birimi piyasası ise bu dönemde değer kaybetmesine rağmen global piyasalarda yaşanan gelişmelere bakıldığı zaman bu değer kayıpları bir çöküş değil, aksine normal olan gelişmeler olarak görülmeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu