Kripto Para

Kripto Para Piyasaları Yangın Yerine Döndü

Kripto para birimleri değer kaybediyor.

Nexo

Kripto para birimlerinin değerinde son 24 saat kritik. Kripto para birimi yatırımcıları ciddi sorunlar ile karşı karşıya kaldıklarını ve fiyatın 600 doların üzerinde düşüş göstermesinin oldukça fazla soruna neden olabileceğini düşünüyor. Kripto para birimlerinin değeri konusunda bazı yatırımcıların bu dönemde 1.000 dolara yaklaşan Bitcoin fiyatındaki düşüşün ne kadar süreceğini merak ettiği, bazı yatırımcıların ise bu düşüşlerin ne kadar süre devam edeceğinden uzun sürmesinden korktukları belli olmakta. Bitcoin 1.000 dolara yakın değer kaybı sonrasında altcoin piyasasında da beklenmedik ciddi düşüşler yaşandı ve kripto para biriminin değeri %10’a yakın ve daha fazla değer kaybetti.

Kripto para borsalarında yaşanan satış hamlelerinin giderek daha fazla arttığı ve büyük oranda kripto para birimlerinin değerinde ciddi düşüşler olmasının ardından yatırımcıların satış hamlelerinin büyük oranda artışa doğru gittiği belirtildi. Kripto para yatırımcılarının ne kadar süre boyunca bu tür düşüş hamleleri ile karşı karşıya kalabilecek oldukları hakkında ise henüz herhangi bir bilgi yok.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı