Kripto Para

Kripto Para Piyasaları Yangın Yerine Döndü

Kripto para birimleri değer kaybediyor.

Kripto para birimlerinin değerinde son 24 saat kritik. Kripto para birimi yatırımcıları ciddi sorunlar ile karşı karşıya kaldıklarını ve fiyatın 600 doların üzerinde düşüş göstermesinin oldukça fazla soruna neden olabileceğini düşünüyor. Kripto para birimlerinin değeri konusunda bazı yatırımcıların bu dönemde 1.000 dolara yaklaşan Bitcoin fiyatındaki düşüşün ne kadar süreceğini merak ettiği, bazı yatırımcıların ise bu düşüşlerin ne kadar süre devam edeceğinden uzun sürmesinden korktukları belli olmakta. Bitcoin 1.000 dolara yakın değer kaybı sonrasında altcoin piyasasında da beklenmedik ciddi düşüşler yaşandı ve kripto para biriminin değeri %10’a yakın ve daha fazla değer kaybetti.

Kripto para borsalarında yaşanan satış hamlelerinin giderek daha fazla arttığı ve büyük oranda kripto para birimlerinin değerinde ciddi düşüşler olmasının ardından yatırımcıların satış hamlelerinin büyük oranda artışa doğru gittiği belirtildi. Kripto para yatırımcılarının ne kadar süre boyunca bu tür düşüş hamleleri ile karşı karşıya kalabilecek oldukları hakkında ise henüz herhangi bir bilgi yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu