Bitcoin

Kripto Para Piyasalarında Gerileme

Bitcoin ve diğer kripto para para birimlerinde düşüş.

Kripto para piyasalarında gerileme ve düşüşler yaşandı. Piyasada uzunca bir süredir düşüşlerin etkisi bitmek bilmezken, yatırımcıları üzen yeni gelişme ise Bitcoin fiyatının 24 saat içerisinde bugün sabah saatlerinden hemen sonra 3.700 dolara kadar gerileyip daha sonrasında ise 3.850 dolara kadar çıkması sonrası oldu. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin tekrar 3.500 dolar ve arkasından 3.000 dolar beklentileri yarattığına değinen yatırımcılar, psikolojik olarak yaşadıkları bu sürecin son derece olumsuz olduğunu ve kendi canlarını çok fazla sıkmaya başladığına değinerek, kripto paraların fiyatındaki değişimlerin gelecekte daha fazla artabilecek olduğundan endişe ettiklerini ifade etti.

Bitcoin Fiyatı 3.850 Dolar

Bitcoin fiyatının sabah saatlerinden itibaren 3.850 dolar seviyesinde tutunuyor olması yatırımcılar açısından ”gelecekte daha büyük düşüşler mi olacak? Bitcoin fiyatı hakkında ortaya atılmış 3.500 dolar daha önce görülmeye yakındı ancak görülmedi, bugün tekrar 3.500 dolar endişesini yaşıyor olmak bizi endişelendiriyor.” yorumlarının oranında artışlara neden oldu. Kripto para piyasa toplam piyasa hacmi oranında ise gün içerisinde 4 milyar doları aşan oranlarda değişimler yaşanırken, gün sonuna kadar fiyatın birçok kere değişmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu