Kripto Para

Kripto Para Piyasası 215 Milyar Dolar Hacme Ulaştı

Kripto para birimi piyasası hacminde yükseliş yaşandı.

Kısa süre önce 199 milyar dolar altına kadar düşen kripto para birimi piyasası hacmi bugün yeniden yükselişe geçti. Kısa süre içerisinde yükseliş gösteren piyasa hacminin özellikle son BTC fiyatı artışından sonra yükselmesi piyasada oranı bakımından en güçlü kripto para olan BTC’nin etkilerinin bir sonucu olarak görüldü.

Bitcoin’de yükseliş olmasından sonra XRP’de %5 oranından daha fazla yükseliş yaşanması üzerine piyasada yeniden yükseliş dönemine girilmiş olabileceği belirtilmişti.

Kripto para birimi sahipleri bugünlerde henüz aradıklarını bulamıyor olsa da kısa süre sonra aradıklarını bulabileceklerine inançları ise artıyor. 215 milyar dolarlık kripto para piyasası hacminin bu kadar kısa sürede yükselmesi de yatırımcılara güven veren bir hacim olarak kayda geçiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu