Kripto HaberleriHaberler''Kripto Para Piyasası 40 Trilyon Dolar Seviyesine Çıkabilir''

”Kripto Para Piyasası 40 Trilyon Dolar Seviyesine Çıkabilir”

Takip et

Pantera Capital kurucusu Dan Morehad’e göre kripto para piyasası ile ilgili gelecek yıllarda çok daha büyük değişimler yaşanacak ve kripto para dünyasında akıl almaz seviyelere ulaşılması mümkün olacak. Kripto para dünyasının şu aşamada çok düşük piyasa hacmine sahip olduğuna değinen Morehad, bugün piyasa hacminin sadece 400 milyar dolar seviyesinde olduğunu, ancak bunun çok daha fazla artmasının büyük bir zorunluluk olduğuna inandığını belirtti.

Kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı son açıklamasında ”bence kripto para piyasası şuan çok çok çok düşük, sadece 400 milyar dolar seviyesinde. Gelecekte bu rakam 4 trilyon dolar, hatta ve hatta belki de 40 trilyon dolarlar seviyesine dahi çıkabilecek kadar güçlü seviyelere erişebilir” ifadelerini kullanan Pantera Capital kurucusu Dan Morehah, bu açıklamaları ile kripto para yatırımcısı kullanıcıların tüm dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Piyasa Hacmi Düşüyor, Yükseliyor, Dengelenemiyor

Kripto para piyasası hacmi hiçbir şekilde dengede durması mümkün olmayan bir durum. Zira 300 milyar dolar seviyesine düşen kripto para piyasası hacmi daha sonraki günlerde tekrar 400 milyar dolar seviyesine çıkabildiği gibi tarihte en yüksek 700 milyar dolar seviyesine yakın bir seviyeye çıkarak rekorunu elde etmişti. Şimdilerde ise 700 milyar dolar seviyesine oldukça uzak olmasının nedeni yatırımcıların yatırımlarını geri çekmesinden dolayı kaynaklanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları