Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 121 Milyar Dolara Ulaştı

Bir süredir 111 milyar dolar sınırında ve 110 milyar dolar endişesi yaşatan piyasa hacmi 121 milyar dolara ulaştı.

Kripto para piyasası hacminde yükseliş devam ediyor. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin fiyatındaki artışların yakın zaman içerisinde tekrar yükselişe işaret ettiğine ve piyasanın yükselmesinin çok daha fazla olumlu sonuçlar getirebilecek olduğunu düşünmeye başladı. Bitcoin fiyatını yükseltecek olan hamlelerin bugün yaşanıyor olması, piyasanın geleceği hakkında olumlu ve umut veren gelişmeler olarak açıklandı. Bitcoin %10’dan daha fazla değer kazanırken, aynı zamanda Litecoin %28’e varan oranda değer kazandı. Litecoin fiyatındaki değer artışı gün içerisinde %18 seviyesine kalsa da yakın geçmişte yaşadığı düşüşlere bakılırsa en iyi performansını bugün gösterdi.

Piyasa hacmi 121 milyar dolar!

Bitcoin ve kripto paralardaki fiyat artışı piyasa hacmine de çok olumlu yansıdı. Bitcoin piyasa hacmi 64.4 milyar dolar seviyesine ulaşırken, toplam piyasa hacmi ise 121 milyar dolar seviyesine ulaştı. Bitcoin piyasa hacminin XRP’ye göre kat be kat yüksek olduğu piyasada XRP’nin piyasa hacminde de 13 milyar dolara yakın bir sınırda 13 milyar doları test etmesi olası. Litecoin ise 44 dolar değeri ile piyasada yerini güçlendiriyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı