Haberler

Kripto Para Piyasası Hacmi 136 Milyar Dolara Yükseldi

6 milyar dolarlık artış var.

Kripto para piyasalarında 6 milyar dolar artışla 136 milyar dolar değere ulaşan piyasa hacmi, yatırımcılara güven veren hamleler ile yeşil renk yanmaya başladı. Bitcoin fiyatı yükselmeye başladıkça piyasa hacmi artış gösteriyor ve hacim artışı piyasada güven veriyor. Bitcoin Cash hard forku, Ethereum hard forku ve piyasanın etkilendiği birçok farklı konu bulunurken, yatırımcılar bunların riskli olduğunu, aynı zamanda ise piyasada güven verici olaylar olarak gösteriliyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ve piyasa hacminin yükselmesi yatırımcı olarak bizler üzerinde büyük etkiye sahip. Yatırımcılar olarak piyasa hacmi hakkında beklentilerimiz 220 milyar dolar düzeyinden fazla iken, 100 milyar dolar ve 180 milyar dolar arasındaki seviye pek güven verici değil. 200 milyar dolar ve üzerindeki seviyeler ise kripto para piyasası için iyi rakamlar ve yatırımcılara güven veriyor.

Piyasa hacminin bugün 136 milyar doları görmesi bu değerin kalıcı olmadığını ve 24 saat içerisinde geri düşebilecek olduğu riski kadar, 6 milyar dolar ekstra değere de sahip olabilecek olduğunu gösteriyor. Piyasa hacmi ve kripto para fiyatları bazen nedensiz olarak düşebiliyor veya yükselebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu