Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Piyasası Hacmi 15 Milyar Dolar Düştü

Kripto Para Piyasası Hacmi 15 Milyar Dolar Düştü

Takip et

Kripto para piyasası hacminde bugün sabah saatlerinden itibaren düşüş yaşarken Bitcoin fiyatında ise artışlar yaşanıyor. 6.500 dolar sınırının üzerine çıkan Bitcoin, kripto para piyasası hacmine oranla çok daha iyi bir duruş sergilerken yatırımcılarını da fazlası ile memnun etmeyi sürdürüyor. Birçok yatırımcı ellerinde bulunan yatırımları daha fazla arttırma yoluna giderken, bazı yatırımcıların ise kripto paralar konusunda piyasa hacminde yaşanan tam 15 milyar dolarlık gerileme dolayısı ile endişe ettikleri belirtiliyor.

Bazı yatırımcılar kripto para piyasası hacminde yaşanan bu düşüşlerin bir spekülasyon olduğunu ve aniden bu kadar fazla düşüşlerin normal olmadığına değinirken, yatırım yapan kullanıcı sayısına oranla, yatırımlarını çeken kullanıcı sayısı arasındaki farkların bu kadar fazla olabilecek olduğu biliniyor.

6.670 Dolar

Bitcoin fiyatı ise bu haberin yazıldığı dakikalarda 6.670 dolardı ve dolarında yüksek olması dolayısı ile sürekli olarak güç kazanan Bitcoin, Türk kullanıcıların alımını daha zor hale getirdi. Fiyatın artması mevcut yatırımcıların daha fazla kazanmasında bir etken olarak değerlendirilirken, Türk yatırımcıları zor günler beklediğini ve geçmişe oranla hem dolar kuru, hem Bitcoin fiyatı dolayısı ile daha düşük oranlarda Bitcoin almaya başlayacak oldukları tahmin ediliyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları