Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 20 Milyar Dolar Geriledi

Kripto para piyasası hacminde beklenmeyen düşüş gündemde.

Kripto para piyasası hacminde beklenmeyen yeni düşüş gündeme geldi. Kısa süre önce tam 301 milyar doları aşan ve 306 milyar dolara yükselen piyasa hacmi, yeniden 285 milyar dolara geriledi. Piyasa hacminin bu kadar kısa süre içerisinde 20 milyar dolardan daha fazla kaybetmesinin ardında hem yatırımcılar, hem fiyatlar bulunuyor.

Bitcoin sahibi olan yatırımcılar piyasa varlıklarını elden çıkardığı andan itibaren düşüşe geçen ve alımların yerini satışlar aldığında düşüş eğilimi yaşayan kripto para piyasası hacminin, bu dönemde özellikle 280 milyardan daha düşük fiyat seviyesine gerilemesi mümkün görülmekte.

Yatırımcıların genelde piyasa hacmi 300 milyar dolar üzerinde olduğunda piyasaya güvendiği, 300 milyar dolar altında ise piyasaya güvenin azalma eğilimine girdiği belirtiliyor.

*Mevcut durumda piyasada alımlar yerini satışlara bıraksa bile alım yapan yatırımcı sayısı ortalamanın korunmasında etkili olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu