HaberlerKripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 200 Milyar Doların Altında Seyrediyor

Piyasanın son günlerde oldukça fazla değer kaybetmesinden en çok kripto para piyasası hacmi oranı olumsuz etkileniyor.

Kripto para birimi piyasası genel hacmi 198 milyar dolar seviyesinde seyrediyor. Bitcoin fiyatının gerilemesi sonrasında yatırımcıların mevcut kripto para birimlerini satması ve yeni yatırımcıların sayısının azalmasına bağlı olarak geçici bir şekilde düştü. 250 milyar ve 300 milyar dolar arasından düşük seviyelere gerilediği zaman bazı yatırımcıların güven sorunları yaşamaya başladığı piyasa hacminin bu kadar büyük seviyelerde gerilemiş olması soru işaretlerine neden oldu.

Bitcoin fiyatının tekrar değer kazanıp kazanmayacağından bağımsız olarak bazı kripto para birimi yatırımcıları sadece piyasa hacmi genel oranına bakarak yatırım yaparken bu kişiler şimdilerde bu sebeple yatırım yapmak konusunda ikileme düşüyorlar.

200 milyar doların altında 198 milyar dolar seviyesinde seyreden kripto para piyasası hacminin tekrar 300 milyar doları gelecek 3 ay içerisinde tekrar bulabileceği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu