Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 220 Milyar Dolara Düştü!

Kripto para piyasası hacmi 200 milyar dolara doğru gidiyor.

Kripto para piyasası hacmi giderek düşerken, kripto para birimi yatırımcıları da fiyatın düşmesi nedeniyle sorunlar yaşıyor. Çok fazla düşüş olmasından etkilenerek ellerindeki kripto paralarını çıkarmaya devam eden yatırımcıların sayısı her geçen saat daha fazla artış gösterirken, birçok yatırımcı da fiyatların en düşük olduğu bugün yatırım yapmanın doğru olup olmayacağını düşünüyor.

Bitcoin kendisine 8.400 ABD doları fiyatla alıcı bulmayı sürdürürken, çok sayıda kripto para yatırımcısı da piyasa hacminin 220 milyar dolar eşiğine gerilemiş olmasından dolayı fiyatların daha çok düşüş eğilimi gösterebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi için bir süre beklenmedik gelişmelerin olması beklenmezken, düşüşlerin ise sürebilecek olduğu ve fiyatların çok fazla düşebileceğinden endişe ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu