Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 222 Milyar Dolara Geriledi

Kripto para birimi piyasası hacminde 222 milyar dolar seviyesine düşüş yaşandı.

ABD, Asya, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde borsalar günü değer kaybı ile kapattı/açtı. Bitcoin fiyatının 1.000 doların üzerinde değer kaybetmesine bağlı olarak tüm altcoin fiyatlarında beklenmedik değer kayıpları olurken, çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı kimse ise piyasa hacminde 280 milyar doların altına düşüşü konuşmaya ve gündemde tutmaya başladılar.

250 milyar dolar seviyesinin kritik ve güven noktası olduğuna değinen BTC sahipleri, 222 milyar doların artık çok daha riskli olduğundan söz etmeye başladılar.

Piyasa hacminin fiyatlar ile doğru orantılı olarak düşüşe geçmesi beklenen bir şey olmasına rağmen bazı yatırımcılar fiyatlardan çok piyasa hacmine göre hareket ediyor. Bitcoin düşerken bazen piyasa hacmi diğer altcoinlere yatırım yapılması ve fiyat artışına bağlı nedenlerden dolayı artış görebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu