blank
Kripto Para

Kripto Para Piyasası Hacmi 277 Milyar Dolara Düştü, 24 Saatlik Hacim 180 Milyar Dolar Oldu

Son 24 saat içerisinde kripto para birimi piyasası hacim değişimi CMC verilerine göre 177 milyar dolarla rekor kırdı.

Kripto para birimi piyasasında yaşanan son 24 saatlik işlem hacminin 177 milyar dolar ile son zamanların rekorunu kırarken, kripto para birimi Bitcoin’de sadece 1 saat içerisinde 1.000 dolar kadar büyük bir düşüş yaşanmış olmasının bunda en etkili sebeplerden bir tanesi olduğu belirtildi. ABD’li kripto para birimi sahiplerinin bile bu düşüşler sonucunda bazı endişelerinin bulunduğu, bu endişelerin giderilemediği ve yatırımcı bulmanın son 24 saat içerisinde daha zor hale geldiği ifade edildi.

Bazı yatırımcılar piyasaya olan güvenlerinin 1.000 dolarlık düşüş nedeniyle azaldığını dile getirirken, bazı yatırımcılar ise fiyat düşüşlerinden dolayı ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilecek olduklarına inandıkları gerçeğini dile getirdiler.

277 milyar dolara 30 milyara yakın düşüşle gerileyen kripto para birimi piyasası genel toplam hacminin daha fazla düşebileceği ve kısa süre içerisinde 250 milyar dolar altına düşebileceği iddiaları her geçen gün artıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu