bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasası Hacmi 280 Milyar Dolar

Kripto Para Piyasası Hacmi 280 Milyar Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların son günlerde yapılan yatırımcı satış ve alımlarının azalması ve buna bağlı piyasa hacminde kayıpların daha fazla artışı sonucunda son 24 saat içerisinde 73 milyar dolarlık kripto para birimi piyasası hacmi değişimi yaşandı. 280 milyar dolara kadar gerilemiş olan piyasa hacmi bugün 300 milyar doların 20 milyar dolar altına düşerek ciddi bir boşluk yaratmışa benziyor. Kripto para birimlerinin değerindeki azalma sonrasında piyasa hacminin değer kayıpları çok daha fazla hızlandı ve yatırımcılar beklemedikleri kadar düşüş olmasını gördüklerinden ötürü piyasadan geri çekildi.

20 milyar dolarlık bir piyasa hacminin geri kazancı çok zor olmasa bile bu dönemde alımların az olması, değer kayıplarının çok daha artış göstermiş olmasına bağlı nedenlerden ötürü kripto para pazarı bir süreliğine bazı sorunlar ile karşı karşıya kalabilir ve bu 20 milyar dolarlık değeri çıkarmakta zorlanabilir.

300 milyar dolar seviyesi yatırımcıların gözünde son derece önemli bir seviyeydi ancak bu seviyenin ardından 250 milyar dolar kritik bir eşik olarak yatırımcıların nezdinde en önemli eşik seviyesinden biri oldu. Bitcoin piyasa hacmi de düşüşe devam etmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları