bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasası Hacmi 290 Milyon Dolara Yükseldi

Kripto Para Piyasası Hacmi 290 Milyon Dolara Yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası hacminde yaşanan artışlar sonucunda rekor kırılamadı ancak son birkaç haftanın en yüksek seviyesi görüldü. Kripto para piyasası hacmi 250 milyar doların daha fazla altına kadar gerilemiş ve bu endişelere sebep olmuştu. Bugün sabah saatlerinde piyasa hacmi tekrar yükselerek 290 milyar dolar seviyesine kadar çıkarken birçok yatırımcının yüzünü güldüren bu gelişme piyasaların hareketli olduğunu doğruladı.

Yatırımcılar kripto para sahibi olarak yatırımlarının güvende olduğunu bu tür gelişmeler sayesinde hissettiklerini ve piyasa hacminin yüksek olmasının güven verici olduğunu belirterek, kendilerinin bu konuda daha fazla artış olmasını beklediklerini ve 600 milyar dolar seviyesine kadar tekrar çıkış olmasının daha olumlu bir hava yaratacak olduğunu ifade ettiler.

Varlıklar Arttı

Kripto para varlıkları da bir o kadar fazla artarken, yatırımcılar bu tür artışların kendilerini de harekete geçirdiğini ve daha fazla yatırım yapmaları için olumlu bir haber olduğunu belirtmekteler. Bazı yatırımcılara göre ise piyasa hacmi hala dışarıdan müdahale için çok düşük ve 1 trilyon dolar seviyesinin altında olduğundan dolayı güvenlik konusunda bazı dış müdahaleler her an etkili olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları