Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasası Hacmi 296 Milyar Dolara Geriledi

Kripto Para Piyasası Hacmi 296 Milyar Dolara Geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası hacmi ile ilgili ortaya çıkan son rakamlar piyasa hacminin yaşanan düşüşler sonucunda 296 milyar dolar seviyesine kadar gerilediğini gösterdi. Kripto para piyasasında yaşanan ciddi düşüşler sonucunda yatırımcıların yatırımlarını geri çekmeye başlaması, bunun sonucunda güven duyulmaması dolayısı ile yeni yatırımların durma noktasına gelmesi piyasada ciddi eksikliklere neden oldu.

Yatırımcıların kripto paralara olan güveninin azalması dolayısı ile ortaya çıkan eksiklik sonucunda 300 milyar dolar seviyesinin altına düşen kripto para piyasası hacminin 296 milyar dolar seviyesine kadar gerilemesi şüphe ve endişeleri daha fazla arttırdı.

Yatırımcılar Üzgün

Yatırımcıların bir kısmının yaşanan bu olaylar dolayısı ile fazlaca üzgün oldukları, ama bu duruma karşı önlem alamadıklarından dolayı kar elde edemez halde oldukları paylaşıldı. İddialar piyasa hacminin bir süre daha düşecek olduğu yönünde olurken, 3 ay zarfında piyasa hacminin tekrar 400 milyar dolar seviyesine kadar yükselmesinin beklendiği yönünde. Piyasa hacmi 2 ay gibi bir süredir 400 milyar dolar seviyesine tam anlamı ile çıkamamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları